Zaproszenie na wyjazd studyjny do Teksasu

ZAPROSZENIE

W imieniu Polskiego Związku Producentów Roślin Zbożowych oraz Agro Biznes Klubu zapraszamy na wyjazd studyjny do Teksasu w dniach 21 luty – 5 marca 2024 roku.

Opis programu znajdą Państwo w załączniku na dole zaproszenia.

Jest to szkolenie adresowane do producentów rolnych i pracowników sektora rolnego. Ma na celu przybliżyć rolnictwo Stanów Zjednoczonych, zapoznać z nowymi technologiami i kierunkami prac badawczych związanych z produkcją rolniczą w Teksasie. Program może być zmodyfikowany  (spotkania ze specjalistami, wizyty w gospodarstwach) w zależności od zainteresowań osób wyjeżdżających po zebraniu grupy. Szkolenie ma charakter niekomercyjny i jest częściowo sponsorowane przez firmy amerykańskie, uczelnię Texas A&M University, rolnicze związki branżowe stanu Teksas i rolników amerykańskich, którzy w poprzednich latach odwiedzali Polskę.

 

Warunki finansowe – Koszt wyjazdu to  – 19 tys. zł.

 

W ramach tych środków pokryty jest koszt przelotu w obie strony oraz koszty podróży na terenie stanu Teksas, koszt zakwaterowania, wyżywienia, wszystkie wejścia do muzeów, parku narodowego, Międzynarodowych Targów Bydła, udział w Gali i koncercie oraz ubezpieczenie. Zapewniony jest też tłumacz i obsługa organizacyjna.

 

Osoby zainteresowane proszone są o:

  • Kontakt telefoniczny lub e-mailowy z Panią Katarzyną Boczek tel: 604 477 651, e-mail: kboczek@wp.pl

lub z Panem Przemysławem Bochatem, tel: 537 968 812 , e-mail: bochat@wp.pl

  • Wypełnienie i odesłanie karty zgłoszeniowej ( w załączniku). Ponieważ wydamy folder o osobach wyjeżdżających, który będziemy wręczali podczas wizyt i spotkań prosimy o krótką charakterystykę gospodarstwa/firmy i zdjęcie twarzy.
  • Wpłacanie pieniędzy w dwóch ratach ( I rata 2000 zł po przesłaniu formularza zgłoszeniowego i II rata – do 30 grudnia 2023 roku) lub jednorazowo na konto:

Polski Związek Producentów Roślin Zbożowych, Radzików lab. II p. 86, 05-870 Błonie

Nr konta : 24 2030 0045 1110 0000 0050 6110

 

Z dopiskiem: wyjazd studyjny do Teksasu

 

Każda osoba wpłacająca otrzyma notę księgową potwierdzająca dokonanie wpłaty. Jeśli nota ma być wystawiona na firmę lub instytucję prosimy o podanie danych adresowych.

 

Uwaga: Osoby zainteresowane prosimy o szybkie podejmowanie decyzji, tak byśmy mogli na początku stycznia 2024 r.  zorganizować spotkanie organizacyjne i przygotować się do wyjazdu.

 

Przemysław Bochat, Prezes Zarządu PZPRZ

Katarzyna Boczek, Koordynator wyjazdu studyjnego

 

zgłoszenie Teksas 2024 (1)

Program PL 2024

zaproszenie 1

fot. K. Boczek